Máte už vybraný některý z našich kousků sedacího nábytku? Můžeme se tedy přesunout k další části nákupu, a to vytvoření objednávky. Je to velmi jednoduchá a zábavná činnost, přesto pro jistotu předkládáme popis jednotlivých kroků.

Postup nákupu a doručení sedacího nábytku

  • Vyberte si sedací nábytek, o nějž máte zájem.
  • Na stránce s podrobnostmi o vybraném nábytku najdete odkaz na konfigurátor s označením Sestavit sedačku. Odkaz na konfigurátor je možné nalézt i v jiných sekcích této webové stránky, vždy v levém dolním rohu.
  • Jakmile se Vám spustí konfigurátor, zvolte z výběru požadovaný sedací nábytek. (V případě otevření konfigurátoru ze strany s informacemi o požadovaném sedacím nábytku bude tento krok již automaticky splněn a přeskočen.) Při sestavení máte na výběr z předdefinovaných dílů sedací soupravy, které zvolíte přetažením do volného pravého pole. Jednotlivé díly lze v pravém poli přetáčet podle vlastních preferencí. Sami si tak volíte tvar i rozložení sedací soupravy. Poté si podle uvedených instrukcí vyberete látku sedací soupravy. Posledním krokem v konfigurátoru je vyplnění osobních údajů v nezávazné objednávce.
  • Po odeslání nezávazné objednávky budete v nejbližší době kontaktováni pro ujasnění dalších specifik požadovaného sedacího nábytku (úložné prostory, rozklad aj.).
  • Vytvoříme finální verzi už závazné objednávky, kterou po Vašem potvrzení pošleme do výroby.
  • K exportu připravený nábytek bude podle předchozí domluvy doručen naším vozidlem na smluvenou adresu, nebo si jej můžete sami vyzvednout na některé z našich prodejen. Bližší informace o přepravě a dodání zboží najdete v sekci Obchodní podmínky.